Виготовлення ексклюзивних кухонь
за індивідуальними розмірами

 
Получите консультацию по созданию эксклюзивной кухни
Ми можемо зробити кухню з вподобаного Вам інтер'єру або запропонуємо масу власних варіантів
Чому саме ми?
Наше виробництво працює тільки з перевіреними постачальниками і матеріалами, на які ми може не тільки дати гарантію, але і надати всі необхідні сертифікати якості.
Під час замовлення будь-якого виробу і після узгодження всіх нюансів, наша студія з кожним своїм клієнтом укладає договір, в якому прописані чіткі терміни виготовлення і вартість «під ключ».
Безкоштовний замір і прорахунок
Сертифіковані матеріали
Дотримання термінів
Прозорі ціни
Наша студія, намагається бути максимально чесною зі своїми клієнтами, тому після прорахунку будь-якого виробу, Ви отримуєте комерційну пропозицію, в якому будуть прописані всі витратні матеріали та їх вартість.
3D візуалізація інтер'єру

Наші дизайнери допоможуть Вам правильно підібрати матеріали і при необхідності створять реалістичні візуалізації Ваших майбутніх меблів, а також всього інтер'єру в цілому.
Ексклюзивність
Замовляючи меблі у нас, Ви можете бути впевнені в її неповторності. Наші фахівці допоможуть втілити в життя, навіть найсміливіші ідеї і вже точно створять тепло і затишок у Вашому домі.
Тільки у нас, під час виміру, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію дизайнера та обговорити з технологом всі Ваші моменти. Після чого, наші проектувальники, абсолютно безкоштовно, створять об'ємну модель Вашого виробу і зроблять прорахунок його вартості.
Наші роботи
More products
Відгуки
Замовити прорахунок
Зв'яжіться з нами:
м. Харкiв, ст. м. Архітектора Бекектова, вул. Пушкінська 38
Made on
Tilda