Виготовлення ексклюзивних меблів за індивідуальними розмірами

Получите консультацию по созданию эксклюзивной мебели
Мы можем сделать мебель из понравившегося Вам интерьера или предложим массу собственных вариантов
Що ми пропонуємо?
Наше виробництво працює тільки з перевіреними постачальниками і матеріалами, на які ми може не тільки дати гарантію, але і надати всі необхідні сертифікати якості.
Під час замовлення будь-якого виробу і після узгодження всіх нюансів, наша студія з кожним своїм клієнтом укладає договір, в якому прописані чіткі терміни виготовлення і вартість «під ключ».
Безкоштовний замір і прорахунок
Сертифіковані матеріали
Дотримання термінів
Прозорі ціни
Наша студія, намагається бути максимально чесною зі своїми клієнтами, тому після прорахунку будь-якого виробу, Ви отримуєте комерційну пропозицію, в якому будуть прописані всі витратні матеріали та їх вартість.
3D візуалізація інтер'єру

Наші дизайнери допоможуть Вам правильно підібрати матеріали і при необхідності створять реалістичні візуалізації Ваших майбутніх меблів, а також всього інтер'єру в цілому.
Ексклюзивність
Замовляючи меблі у нас, Ви можете бути впевнені в її неповторності. Наші фахівці допоможуть втілити в життя, навіть найсміливіші ідеї і вже точно створять тепло і затишок у Вашому домі.
Тільки у нас, під час виміру, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію дизайнера та обговорити з технологом всі Ваші моменти. Після чого, наші проектувальники, абсолютно безкоштовно, створять об'ємну модель Вашого виробу і зроблять прорахунок його вартості.
Наші роботи
Передпокій (шафа з розсувними системою)
Тумба для ванної
Меблі в кімнату для підлітка
More products
Відгуки
Вам сподобалося і Ви хочете щось схоже?
Тоді звертайтеся прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від Дизайнера
Зв'яжіться з нами:
м. Харкiв, ст. м. Архітектора Бекектова, вул. Пушкінська 38
Made on
Tilda